Jasnowidząca-MediumKIM JEST JASNOWIDZĄCA DIANA?


To osoba, która jeszcze w dzieciństwie otrzymała prawdziwy dar od niebios.

Przyszła na świat jako mocno oczekiwane dziecko skromnych, kochających rodziców. Nic nie wskazywało na to, że ta dziewczynka zyska pewnego dnia tak potężne zdolności pozazmysłowe i że zostanie jedną z 5 najbardziej rozpoznawalnych jasnowidzących na całym świecie.

W przeciwieństwie do większości sytuacji, w których moce tego typu są przekazywane od wieków z pokolenia na pokolenie w obrębie rodziny, w jej rodzinie podobny przypadek nie zdarzył się nigdy przedtem.

W wieku ośmiu lat Diana musiała przejść nagłą operację wyrostka robaczkowego z powodu podrażnienia, które przerodziło się w ostre zapalenie otrzewnej. Jej stan był krytyczny. Po operacji przez wiele godzin pozostawała w śpiączce. Jak później opowiadała, to właśnie w ciągu tych pełnych niepewności godzin doznała niezwykłych wizji: trzykrotnie ujrzała białą, świetlistą postać. Podczas pierwszych dwóch wizji postać ta pozostawała nieruchoma i milcząca, ale przy trzecim widzeniu Diana zobaczyła parę silnie lśniących oczu, patrzących na nią z wyrazem czułości. Zobaczyła także uśmiechnięte usta, z których w pewnym momencie wydobył się pomruk: „bardzo chciałbym cię mieć tu przy sobie, ale jesteś zbyt cenna w tym miejscu, gdzie teraz jesteś. Przekaż wszystkim cierpiącym, że powierzam ci dar niesienia ulgi; wszystkim wątpiącym, że powierzam ci dar prawdy; wszystkim uciemiężonym, że powierzam ci dar sprawiedliwości. Niebawem wszyscy się przekonają, że powierzyłem ci dar niesienia szczęścia”.

Przekonawszy się o niezwykłych mocach, które zyskała w tych tak trudnych dla siebie chwilach, Diana poświęciła się całkowicie misji ratowania innych przed troskami, niosąc ludziom nadzieję, pomyślność, szczęście i dostatek: dobra, których wcześniej nie mieli okazji zaznać.

Obecnie jest uznawana za jedną z pięciu jasnowidzących obdarzonych najpotężniejszą i najbardziej dobroczynną mocą na świecie. Diana jest jedną z założycielek Magicznego Kręgu Kamy, okultystycznego stowarzyszenia najsilniejszych i najbardziej dobroczynnych mediów świata.

Ich jedyny cel:

zaprząc wszystkie swoje moce w służbie osób walczących z przykrymi przeciwnościami, osób proszących o pomoc w znalezieniu miłości, pomyślności, dostatku i szczęścia. W skrócie: chodzi o prawdziwą radość życia!

Jej pomoc jest przewidziana dla wszystkich, którzy jej potrzebują i którzy borykają się z trudnościami natury finansowej, dla tych, którzy pragną naprawdę podjąć działania w celu wyjścia z mrocznego tunelu, wszystkich, którzy wierzą w Szczęście i w to, że można wpływać na własny los, obierając drogę pomyślności i sukcesu, dla tych, którzy przyszłość widzą w ciemnych barwach i którzy poza nią nie dostrzegają już innej możliwości uporządkowania swojego życia.

Dzięki Dianie dowiesz się, kiedy Twoje osobiste wibracje osiągną harmonię z pewnymi sprzyjającymi okolicznościami, opisanymi w BEZPŁATNEJ WRÓŻBIE, która może w sposób radykalny zmienić Twoje życie. Oczywiście, istnieją SZCZĘŚLIWE liczby zgodne z tymi datami. Liczby te są osobiste i Diana opracuje je specjalnie dla Ciebie.

Diana, posługując się swymi mocami, oferuje wspaniałą i być może jedyną teraz możliwość odnalezienia prawdziwego szczęścia.

TAK, JUŻ DZISIAJ DIANA MOŻE CI POMÓC

I W DODATKU NIE KOSZTUJE TO ANI GROSZA!